Наші переваги – Розумна Школа

Наші переваги

Наші переваги

Власна методика викладання

IMG_20191023_092847

Розумна Школа розробила власний методичний матеріал для навчання англійській і іспанській мовам. Основними моментами на які ми звертаємо увагу учнів це саме відмінності між рідною мовою і іноземною, тобто щоб розмовляти і писати іноземною мовою недостатньо знати слова, необхідно знати особливості побудови речень. Кожен наш учень розуміє чому саме так стоять слова у реченні, як вони відмінюються і може пояснити побудову якого речення в тому числі сталих, завчених конструкцій як то what is your name? My name is…
А ви можете? 😉

Школа англійської та іспанської мови в Черкасах

Групи до 8 чоловік

Групові заняття проводяться у класі з максимальною кількістю 8 людей. Кожен сидить за своєю партою і працює з викладачем окремо. Форма навчання називається «Індивідуально у групі». В Черкасах ми не знаємо курсів щоб навчали за такою формою, зазвичай групові заняття це коли одні учні знають більше, інші менше, кожен засвоює зі своєю швидкістю і це є вкрай неефективним навчанням.
Коли ми починали навчати іноземним мовам, робили саме так, як всі використовуючи матеріали Cambridge English. Але навчання не було
результативним т. я. ці матеріали написані іноземцями для іноземців і в них відсутні базові дані, очевидні для англійців і не очевидні для українців.
Тому була змінена форма навчання на « Індивідуально у групі», коли викладач працює з кожним учнем окремо по його рівню і матеріалу. А також довелося розробити власний методичний матеріал щоб починати з бази, яка не прописана у посібниках типу Cambridge English.

Гнучкий графік

flexibility

Завдяки формі викладання ви не залежите від інших членів групи, тому ви можете затвердити один графік відвідування, потім у вас змінюються обставини і ви можете змінити його. Також, якщо ви не змогли відвідати заняття, ви можете його відпрацювати у зручний для вас час.
Станом на 01.10.2019 Розумна школа працює з 10-00 ранку до 21-00, включаючи суботу. В розклад включена іспанська, англійська групові заняття, а також індивідуальні. Тому щоб підібрати зручний час для вас, зв’яжіться з адміністратором по телефону https://rozumna.com.ua/#contacts

Розумна ціна

курсы английского черкассы

Станом на 01.09.2021 вартість групового навчання складає 900 грн на місяць. https://rozumna.com.ua/#vartist Тобто за 900 грн ви отримуєте 3 заняття в тиждень по годині. В середньому це 13 занять на місяць. Розділивши 900 на 13 отримуємо вартість 69 грн за заняття, що досить недорого в порівнянні з іншими курсами іноземних мов у місті Черкаси. Тим більше в Розумній Школі ви можете відпрацювати пропущене заняття, а також форма навчання «Індивідуально у групі» є надзвичайно ефективною. По суті ви отримуєте індивідуальне по ціні групового.

Сертифікат по завершенню курсу

Сертифікат 1

Після завершенню курсу англійської чи іспанської мови ми видаємо сертифікат, що підтверджує ваші знання у відповідності з пройденим рівнем. Ми завжди радіємо успіхам наших учнів!