![Німецька мова черкаси](https://rozumna.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/Німецька-черкаси-300x169.jpeg)
З лютого 2020 стартувало групове і індивідуальне навчання німецькій мові у Розумній Школі. Тепер ми навчаємо англійській, іспанській і німецькій мовам! Це наша мрія – Центр іноземних мов в Черкасах – якість і недорогі мовні курси, які може собі дозволити майже кожен! Тому якщо у вас є необхідність в знаннях щодо німецької – запрошуємо, будемо дуже раді! Вартість групових занять стандартна і вказана тут . Записатись ви можете у будь який день завдяки нашій методиці навчання!